Kontor 165 KVM | Vasagatan 43A, Göteborg
TA KONTAKTMed entré från Vasagatan 43 tar vi oss upp på andra våningen till ett mycket ljust och fint kontor om 165 kvm.
Här är den gamla charmen delvis bevarad med högt i tak och stuckaturer samt stora höga fönster med mycket ljusinsläpp och fina parkettgolv.
Kontoret inrymmer två större kontorsrum som lämpar sig bra för kontorslandskap samt ett mycket fint mötes-konferensrum med fin utsikt över paradgatan avenyn.
I området finns all tänkbar service med mataffärer, restauranger och butiker samt mycket goda parkerings möjligheter och bra med kommunikationer.
Hör gärna av dig till oss på Relier för mer information!
"Representativt kontor vid Avenyn"

FAKTA
Gatuadress: Vasagatan 43A
Stad: Göteborg
Område: Centrum
Typ av objekt: Kontor
Storlek: 165 m²

OMGIVNING
Relier är en av Sveriges största förmedlare av kommersiella lokaler, vi förmedlar årligen ca 50 000 kvm lokalyta. Vi har uppdrag av fastighetsägare och andra företag som önskar hyra ut sina lediga lokaler. Relier kan erbjuda Er hela vårt kontaktnät och kostnadsfritt presentera er intressanta lokaler. En kontakt med oss ger 1 000 lokalalternativ i Sverige, kontakta oss redan idag så tar vi ett förutsättningslöst möte. Besök gärna vår hemsida, www.relier.se, för fler alternativ och mer information!

SERVICE
Finns all tänkbar närservice runtomkring dig!

KOMMUNIKATIONER
Centrala Göteborg har mycket goda kommunikationer med buss och spårvagn, som transporterar er över hela staden via knutpunkter som Brunnsparken och Drottningtorget. I Centrala Göteborg finner man även Göteborg Centralstation med tåg för den som pendlar eller kommer från övriga delar av landet. Det är även en stad som är lättillgänglig att transportera sig runt med cykel. Hyrcyklar finns exempelvis.
